Menu
Dzwonki
1. 08:15 - 09:00
2. 09:10 - 09:55
3. 10:05 - 10:50
4. 11:00 - 11:45
5. 11:55 - 12:40
PRZERWA OBIADOWA
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40
8. 14:50 - 15:35
9. 15:45 - 16:30


Sukcesy w roku szkolnym 2012/2013


  1. 28 listopada 2012 r. - Maksymilian Prusisz – II miejsce w V Powiatowy Konkursie Ortograficznym dla Dyslektyków i Dysortografików w Konstantynowie Łódzkim - opiekun Maciej Antczak

  2. 28 listopada 2012 r. – Karolina Jankowska– III miejsce w V Powiatowy Konkursie Ortograficznym dla Dyslektyków i Dysortografików w Konstantynowie Łódzkim - opiekun Małgorzata Gorzelak

  3. 6 lutego 2013 r. - Anna Krzysztofik – VII miejsce w XV Dyktandzie ekologicznym - opiekun Małgorzata Gorzelak

  4. 1 marca 2013 r.- Kinga Otomańska- III miejsce w I turnieju historycznym Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” - opiekun Wioletta Neugebauer

  5. 3 marca 2013 r. drużyna Publicznego Gimnazjum w Dobroniu na poziomie szkół gimnazjalnym zajęła IV miejsce w sezonie 2012 Szkolnej Ligi Strzeleckiej Indywidualnie: Mikołaj Raczyński- II miejsce Piotr Bazan - IV miejsce opiekun Elżbieta Topolska

  6. Mikołaj Raczyński- I miejsce w II turnieju strzeleckim o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Pabianicach - opiekun Elżbieta Topolska

  7. Dominik Ciszewski- II miejsce w II turnieju strzeleckim o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Pabianicach - opiekun Elżbieta Topolska

  8. 6 marca 2013 r. - szkolny teatr „Niezwyczajni” w składzie: Natalia Karpińska, Anita Grzegorzewicz, Agnieszka Bojo, Sylwia Malinowska, Małgorzata Jurek, Justyna Jarzębak, Katarzyna Dąbrowska, Michalina Rzepkowska, Anna Krzysztofik, Patrycja Celeban, Oskar Mąkowski, Kinga Jeleniak, Anna Mądrakowska, Aleksandra Danka, Karolina Kłys, Kinga Królik, Karolina Otomańska, Dominika Oset, Natalia Wójt, Katarzyna Borek, Katarzyna Dychto I miejsce w eliminacjach rejonowych XXXI Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych – Konfrontacje 2013- opiekun Monika Pawełczyk

  9. Marzec 2013 r. - szkolny teatr „Niezwyczajni” I miejsce w VII Przeglądzie Gimnazjalnych Teatrów Szkolnych - opiekun Monika Pawełczyk

  10. Magdalena Hańska – laureatka wojewódzkiego konkursu „Przez lądy, morza i oceany- - Australia i Oceania” - opiekun Monika Włodarczyk

  11. Dominik Olech - Finalista wojewódzkiego konkursu geograficznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Łodzi - opiekun Monika Włodarczyk

  12. Marzec 2013 r. - Dominik Olech – finalista etapu wojewódzkiego XVIII Konkursu Historycznego Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego- opiekun Wioletta Neugebauer

  13. 30 kwietnia 2013 r. – II Powiatowy Konkurs wiedzy o Historii i Współczesnym Ustroju Polski - opiekun Wioletta Neugebauer
    I miejsce Magdalena Hańska II miejsce Maksym Prusisz

  14. 24.05.2013 r. - Dorian Włodarczyk – II miejsce w Powiatowych Potyczkach Matematycznych - opiekun Marzena Wartalska

  15. 16 czerwca 2013 r. szkolny teatr „Niezwyczajni” w składzie: Natalia Karpińska, Anita Grzegorzewicz, Agnieszka Bojo, Sylwia Malinowska, Małgorzata Jurek, Justyna Jarzębak, Katarzyna Dąbrowska, Michalina Rzepkowska, Anna Krzysztofik, Patrycja Celeban, Oskar Mąkowski, Kinga Heleniak, Anna Mądrakowska, Aleksandra Danka, Karolina Kłys, Kinga Królik, Karolina Otomańska, Dominika Oset, Natalia Wójt, Katarzyna Borek, Katarzyna Dychto, Weronika Piątkowska, Natalia Więclewska, Kinga Otomańska, Maria Woźna, Karolina Lewandowska, Karina Adamek, Wiktoria Rynkowska, Martyna Kopias, Marta Jagudzka II miejsce w Przeglądzie Teatralnym organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Łodzi w ramach XV Międzynarodowego Festiwalu Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego - opiekun Monika Pawełczyk

  16. 22.09.2012 - Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych gimnazjów. - I miejsce II Kinga Królik, Jakub Wąsicki - opiekunowie Jerzy Antoniak, Piotr Perek, Katarzyna Krysztofiak

  17. 28.09.2012 - Mistrzostwa Województwa w indywidualnych biegach przełajowych gimnazjów - II miejsce Kinga Królik - opiekun Jerzy Antoniak

  18. Listopad 2012 - Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym(chłopcy) - I miejsce Jakub Wąsicki, Jarosław Zajda, Maksymilian Darmosz, Karol Bednarek - opiekun Piotr Perek

  19. Listopad 2012 - Mistrzostwa Rejonu w tenisie stołowym(chłopcy) - I miejsce Jakub Wąsicki, Jarosław Zajda, Maksymilian Darmosz, Karol Bednarek - opiekun Jerzy Antoniak

  20. Listopad 2012 - Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym (chłopcy) - III miejsce Jakub Wąsicki, Jarosław Zajda, Maksymilian Darmosz, Karol Bednarek - opiekun Jerzy Antoniak

  21. Marzec 2013 - Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej - III miejsce Adrian Wlazło, Przemysław Grabarz, Dominik Grabarz, Sebastian Socha, Filip Teodorczyk, Szymon Kopias, Mateusz Fogiel, Dawid Renner, Marcin Jurek - opiekun Piotr Perek

  22. Kwiecień 2013 - Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej - I miejsce Adrian Wlazło, Przemysław Grabarz, Dominik Grabarz, Karol Bednarek, Filip Teodorczyk, Szymon Kopias, Mateusz Fogiel, Jakub Bogdanowicz, Bartłomiej Stefański, Krystian Gajzler, Dawid Aniszewski - opiekun Piotr Perek

  23. Kwiecień 2013 - Mistrzostwa Rejonu w piłce siatkowej - II miejsce Adrian Wlazło, Przemysław Grabarz, Dominik Grabarz, Karol Bednarek, Filip Teodorczyk, Szymon Kopias, Mateusz Fogiel, Jakub Bogdanowicz, Bartłomiej Stefański, Krystian Gajzler, Dawid Aniszewski - opiekunowie Piotr Perek Jerzy Antoniak

  24. Maj 2013 - Mistrzostwa Powiatu w LA - II miejsce Reprezentacja szkoły 30 uczniów - (chłopcy i dziewczyny) - opiekunowie Jerzy Antoniak, Piotr Perek, Katarzyna Krysztofiak

Godzina: 00:08









Szkoła realizowała projekt "Ścieżka zdrowia - zdrowa i sprawna młodzież". Zadanie współfinansowane ze środków programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademie Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Dobroczynne "RAZEM"


Projektu „Tydzień dla Ziemi pod hasłem woda i powietrze - cykl zajęć proekologicznych…” realizowany przez uczniów Gimnazjum w Dobroniu



Strona "Trzy Dęby" została stworzona w ramach projektu edukacyjnego pt. "Dobrońskie Dęby Pamięci"



W 2008 r. szkoła otrzymała nowoczesną pracownię komputerową w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Pracownie komputerowe dla szkół". Pracownia wyposażona została w komputery PC Windows Vista.



Copyright by Maksym Prusisz, Przemysław Tomaszewski, Joanna Słabiak-Szela, Piotr Szela - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna