Menu
Dzwonki
1. 08:15 - 09:00
2. 09:10 - 09:55
3. 10:05 - 10:50
4. 11:00 - 11:45
5. 11:55 - 12:40
PRZERWA OBIADOWA
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40
8. 14:50 - 15:35
9. 15:45 - 16:30


Sukcesy w roku szkolnym 2010/2011


  1. Październik 2010 r. – Kapituła Odznaki Honorowej w uznaniu zasług na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża na dała LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEMU i. ks. Jana Długosza ODZNAKĘ HONOROWĄ PCK III. stopnia – opiekun Wioletta Wojdyńska - Kusiak

  2. Marzec 2011 r. - Natalia Karpińska – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Zwierciadło rzeczywistości” - opiekun Małgorzata Gorzelak

  3. Maj 2011 r. - Klaudia Kucińska - II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „220 Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja” - opiekun Wioletta Neugebauer

  4. Maj 2011 r. – Maksym Prusisz – II miejsce w Powiatowych Potyczkach Matematycznych - opiekun Lucyna Szubert

  5. Maj 2011 r. – Małgorzata Kijańska – wyróżnienie w Powiatowych Potyczkach Matematycznych - opiekun Lucyna Szubert

  6. 22.09.2010 - Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych gimnazjów(dziewczyny) – III miejsce Żaneta Kurpik, Agata Becht, Blanka Drewnowska, Izabela Bartczak, Aleksandra Radziwonnik, Kinga Taborowska, Karolina Jurek, Justyna Stefan, Maria Wojtas, Monika Kaczmarek, Karolina Kruk - opiekun Jerzy Antoniak

  7. 24.11.2010 - Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym(chłopcy) - I miejsce Damian Skibior, Jakub Wąsicki, Karol Bednarek - opiekun Jerzy Antoniak

  8. Grudzień 2010 Mistrzostwa Rejonu w tenisie stołowym(chłopcy) - I miejsce - Damian Skibior, Jakub Wąsicki, Karol Bednarek - opiekun Jerzy Antoniak

  9. 08.12.2010 - Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym(chłopcy) - III miejsce Damian Skibior, Jakub Wąsicki, Karol Bednarek - opiekun Jerzy Antoniak

  10. 11.05.2011 - Mistrzostwa powiatu w sztafecie 4x100 szkół gimnazjalnych(dziewczyny) - II miejsce Agata Becht, Monika Kaczmarek, Samanta Drewnowska, Justyna Stefan - opiekun Jerzy Antoniak

  11. 11.05.2011 - Mistrzostwa powiatu w Lidze Lekkoatletycznej (dziewczyny) - III miejsce Agata Becht, Samanta Drewnowska, Monika Kaczmarek, Jagoda Luter, Zuzanna Staszek, Justyna Stefan, Karolina Jurek, Blanka Drewnoswska, Maria Wojtas, Karolina Kruk, Aleksandra Radziwonnik, Marta Lech, Weronika Socha, Żaneta Kurpik, Izabela Bartczak

  12. 11.05.2011 - Mistrzostwa powiatu w Lidze Lekkoatletycznej (chłopcy) - III miejsce Sebastian Andrejko, Bartłomiej Krasiński, Łukasz Smarzych, Damian Skibior, Karol Perek, Patryk Szalewski, Dariusz Malinowski, Eryk Włoch, Sebastian Kozłowski, Szymon Kopias, Szymon Duszyński, Jakub Choiński, Szymon Szczepanik, Dawid Bojo - opiekun Piotr Perek

Godzina: 00:07









Szkoła realizowała projekt "Ścieżka zdrowia - zdrowa i sprawna młodzież". Zadanie współfinansowane ze środków programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademie Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Dobroczynne "RAZEM"


Projektu „Tydzień dla Ziemi pod hasłem woda i powietrze - cykl zajęć proekologicznych…” realizowany przez uczniów Gimnazjum w Dobroniu



Strona "Trzy Dęby" została stworzona w ramach projektu edukacyjnego pt. "Dobrońskie Dęby Pamięci"



W 2008 r. szkoła otrzymała nowoczesną pracownię komputerową w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Pracownie komputerowe dla szkół". Pracownia wyposażona została w komputery PC Windows Vista.



Copyright by Maksym Prusisz, Przemysław Tomaszewski, Joanna Słabiak-Szela, Piotr Szela - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna