Menu
Dzwonki
1. 08:15 - 09:00
2. 09:10 - 09:55
3. 10:05 - 10:50
4. 11:00 - 11:45
5. 11:55 - 12:40
PRZERWA OBIADOWA
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40
8. 14:50 - 15:35
9. 15:45 - 16:30


Sukcesy w roku szkolnym 2009/2010


  1. Listopad 2009 r. – drużyna gimnazjum w składzie: Jakub Wartalska, Maciej Kacprzak, Dawid Pikula, Zuzanna Staszek, Martyna Bazan, Anita Kowal – I miejsce w Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich szkół gimnazjalnych w konkurencjach KPN 30 - opiekun Bogdan Parzonka

  2. Kwiecień 2010 r. – Wyróżnienie dla szkolnej grupy teatralnej w składzie: Daria Kochan, Bartłomiej Prusisz, Kinga Adamek, Wioletta Szymczyk, Milena Myszkiewicz, Marta Becht, Marlena Bernat w IV Przeglądzie Gimnazjalnych Teatrów Szkolnych „Szkoła Na wesoło” - opiekun Monika Pawełczyk

  3. Maj 2010 r. – Monika Krasińska, Martyna Bernat, Hubert Milczarek - II miejsce w Powiatowym Konkurs „Mitologiada”- opiekun Małgorzata Gorzelak

  4. Maj 2010 r. – Małgorzata Kijańska– II w Powiatowych Potyczkach Matematycznych - opiekun Lucyna Szubert

  5. Czerwiec 2010 r. – Agnieszka Gawrych – III miejsce w konkursie wojewódzkim „Recenzja współczesnej prozy bądź tomiku wierszy autora związanego z łódzkim środowiskiem literackim pod hasłem: Spadkobiercy Reymonta i Tuwima” - opiekun Elżbieta Topolska

  6. 07.10.2009 - Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych gimnazjów(chłopcy) - I miejsce Paweł Jurek, Michał Otomański, Mateusz Szerfel, Adam Socha, Dominik Franciszkiewicz, Adrian Morawiec, Mateusz Lewandowski, Bartłomiej Kostrzewa, Łukasz Madej, Rafał Magnucki, Dariusz Malinowski, Mateusz Bracha - opiekunowie Jerzy Antoniak, Bogdan Parzonka, Piotr Perek

  7. 21.11.2009 - Wojewódzkie Zawody Strzeleckie szkół gimnazjalnych w konkurencji Kpn 30 - I miejsce Jakub Wartalski, Maciej Kacprzak, Dawid Pikula, Zuzanna Staszek, Martyna Bazan, Anita Kowal - opiekun Bogdan Parzonka

  8. 25.11.2009 - Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym szkół gimnazjalnych(chłopcy) - III miejsce Kwein Bąkowski, Damian Skibior, Arkadiusz Bączyk - opiekun Jerzy Antoniak

  9. Listopad 2009 - Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym szkół ponad gimnazjalnych (dziewczyny) III miejsce Marta Bączyk, Karolina Grobelna - opiekun Jerzy Antoniak

  10. 25.01.2010 - Mistrzostwa powiatu w szachach szkół gimnazjalnych - I miejsce Jagoda Kopycka, Dawid Malinowski, Kewin Bąkowski, Mateusz Szerffel - opiekun Bogdan Parzonka

  11. 27.01.2010 - Mistrzostwa rejonu w szachach szkół gimnazjalnych - I miejsce Weronika Socha, Dawid Malinowski, Kewin Bąkowski, Mateusz Szerff - opiekun Bogdan Parzonka

  12. 11.02.2010 - Mistrzostwa województwa w szachach szkół gimnazjalnych - VII miejsce Weronika Socha, Dawid Malinowski, Kewin Bąkowski, Mateusz Szerff - opiekun Jerzy Antoniak

  13. 16.03.2010 - Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej szkół gimnazjalnych(chłopcy) - III miejsce Kwein Bąkowski, Bartłomiej Kostrzewa, Filip Łuczak, Łukasz Madej, Sebastian Andrejko, Karol Perek, Bartłomiej Krasiński, Sebastian Gajzler, Łukasz Smarzych, Mateusz Minias, Dominik Poleski, Jan Wosik - opiekun Piotr Perek

  14. 13.05.2010 - Mistrzostwa powiatu w sztafecie 4x100 szkół gimnazjalnych(chłopcy) - I miejsce Mateusz Bracha, Michał Otomański, Kewin Bąkowski, Mateusz Jaros - opiekun Jerzy Antoniak

  15. 13.05.2010 - Mistrzostwa powiatu w Lidze Lekkoatletycznej (chłopcy) - I miejsce Mateusz Bracha, Michał Otomański, Kewin Bąkowski, Mateusz Jaros, Sebastian Andrejko, Dawid Malinowski, Wojciech Lewandowski, Łukasz Madej, Filip Łuczak, Bartłomiej Kostrzewa, Adam Socha, Mateusz Szerffel, Szymon Szczepanik, Eryk Włoch, Dominik Szalewski, Paweł Jurek , Rafał Magnuski - opiekunowie Jerzy Antoniak, Piotr Perek, Bogdan Parzonka

Godzina: 23:59









Szkoła realizowała projekt "Ścieżka zdrowia - zdrowa i sprawna młodzież". Zadanie współfinansowane ze środków programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademie Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Dobroczynne "RAZEM"


Projektu „Tydzień dla Ziemi pod hasłem woda i powietrze - cykl zajęć proekologicznych…” realizowany przez uczniów Gimnazjum w Dobroniu



Strona "Trzy Dęby" została stworzona w ramach projektu edukacyjnego pt. "Dobrońskie Dęby Pamięci"



W 2008 r. szkoła otrzymała nowoczesną pracownię komputerową w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Pracownie komputerowe dla szkół". Pracownia wyposażona została w komputery PC Windows Vista.



Copyright by Maksym Prusisz, Przemysław Tomaszewski, Joanna Słabiak-Szela, Piotr Szela - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna