Menu
Dzwonki
1. 08:15 - 09:00
2. 09:10 - 09:55
3. 10:05 - 10:50
4. 11:00 - 11:45
5. 11:55 - 12:40
PRZERWA OBIADOWA
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40
8. 14:50 - 15:35
9. 15:45 - 16:30


PLAN DOWOZU (5 razy w tygodniu)
Autobus nr trasagodzina
1Chechło Drugie 7.45
ZS Dobroń8.00

2Poleszyn7.05
Orpelów7.10
Kolumna7.15
ZS Dobroń7.25
Chechło Pierwsze 7.30
Pabianice 7.40
ZS Dobroń 8.00-8.05

3 Morgi 7.00
Brogi 7.00
Zimne Wody 7.00
Ldzań 7.05
Róża 7.20
SP Mogilno 7.30
ZS Dobroń7.45
Wincentów7.50
Markówka7.55
ZS Dobroń 8.10

Bus Przygoń 7.20
Kolumna 7.25
Barycz 7.30
Mogilno Duże 7.45
ZS Dobroń 7.55

Odwóz po zajęciach szkolnych 2 razy w tygodniu - wtorek i czwartek
(odwóz po 7 godzinie)
Autobus nr trasagodzina
1ZS Dobroń14.50
Wincentów
Markówka
Orpelów
Poleszyn

2ZS Dobroń14.50
SP Mogilno
Róża
Ldzań
Morgi
Brogi
Zimne Wody

3 ZS Dobroń14.50
Chechło Drugie
ZS Dobroń 15.10
Chechło Pierwsze
Pabianice

Bus ZS Dobroń14.50
Barycz
Kolumna
Przygoń

Odwóz po 6 godzinie 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek)
Autobus nr trasagodzina
1 ZS Dobroń13.55
Kolumna
Orpelów
Poleszyn

2 ZS Dobroń13.55
Markówka13.55
Mogilno
Róża
Ldzań
Morgi
Brogi
Zimne Wody

3 ZS Dobroń13.55
Chechło, Pabianice

Odwóz po 7 godzinie 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek)
Autobus nr trasagodzina
1ZS Dobroń14.50
Kolumna
Orpelów
Poleszyn

2ZS Dobroń15.15-15.20
Ldzań, Mogilno, Róża
Morgi
Brogi
Zimne Wody

3 ZS Dobroń14.45
Markówka
ZS Dobroń15.05
Chechło, Pabianice

Bus ZS Dobroń14.50
Barycz
Kolumna
Przygoń
Godzina: 00:02









Szkoła realizowała projekt "Ścieżka zdrowia - zdrowa i sprawna młodzież". Zadanie współfinansowane ze środków programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademie Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Dobroczynne "RAZEM"


Projektu „Tydzień dla Ziemi pod hasłem woda i powietrze - cykl zajęć proekologicznych…” realizowany przez uczniów Gimnazjum w Dobroniu



Strona "Trzy Dęby" została stworzona w ramach projektu edukacyjnego pt. "Dobrońskie Dęby Pamięci"



W 2008 r. szkoła otrzymała nowoczesną pracownię komputerową w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Pracownie komputerowe dla szkół". Pracownia wyposażona została w komputery PC Windows Vista.



Copyright by Maksym Prusisz, Przemysław Tomaszewski, Joanna Słabiak-Szela, Piotr Szela - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna