Menu
Dzwonki
1. 08:15 - 09:00
2. 09:10 - 09:55
3. 10:05 - 10:50
4. 11:00 - 11:45
5. 11:55 - 12:40
PRZERWA OBIADOWA
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40
8. 14:50 - 15:35
9. 15:45 - 16:30


Zajęcia dodatkowe dla uczniów klas 3 (2016/2017)

Data 3A 3B 3C nauczyciele
14.09 matematyka historia, wos geografia Wartalska, Neugebauer, Włodarczyk
21.09 chemia matematyka historia, wos Włodarczyk, Jarzębak, Neugebauer
28.09 j.pol chemia matematyka Gorzelak, Włodarczyk, Wartalska
5.10 j.ang j.pol chemia Pruszk/Zajaczk, Gorzelak, Włodarczyk
12.10 fizyka j.ang j.pol Jarzębak, Pruszk/Zajaczk, Antczak
19.10 biologia fizyka j.ang Szela, Jarzębak, Pruszk/Zajaczk
26.10 geografia biologia fizyka Włodarczyk, Szela, Jarzębak
2.11 historia, wos geografia biologia Neugebauer, Włodarczyk, Szela
9.11 matematyka historia, wos geografia Wartalska, Neugebauer, Włodarczyk
16.11 chemia matematyka historia, wos Włodarczyk, Jarzębak, Neugebauer
23.11 j.pol chemia matematyka Gorzelak, Włodarczyk, Wartalska
7.12 historia, wos j.pol j.pol Neugebauer, Gorzelak, Antczak
14.12 fizyka j.ang historia, wos Jarzębak, Pruszk/Zajaczk, Neugebauer
21.12 biologia fizyka j.ang Szela, Jarzębak, Pruszk/Zajaczk
11.01 geografia biologia fizyka Włodarczyk, Szela, Jarzębak
01.02 historia, wos geografia biologia Neugebauer, Włodarczyk, Szela
8.02 matemematyka historia, wos geografia Wartalska, Neugebauer, Włodarczyk
15.02 chemia matemematyka historia, wos Włodarczyk, Jarzębak, Neugebauer
22.02 j.pol chemia matemematyka Gorzelak, Włodarczyk, Wartalska
1.03 j.ang j.pol chemia Pruszk/Zajaczk, Gorzelak, Włodarczyk
8.03 fizyka j.ang j.pol Jarzębak, Pruszk/Zajaczk, Antczak,
15.03 biologia fizyka j.ang Szela, Jarzębak, Pruszk/Zajaczk
29.03 geografia biologia fizyka Włodarczyk, Szela, Jarzębak
5.04 historia, wos geografia biologia Neugebauer, Włodarczyk, Szela

PROPOZYCJA OFERTY ZAJĘĆ DODATKOWYCH
REALIZOWANYCH PRZEZ NAUCZYCIELI
Termin/ godz. Rodzaj zajęć Osoba prowadząca
PONIEDZIAŁEK
7.30- 8.15 Zajęcia wyrównawcze z historii i WOS mgr Monika Pawełczyk
13.55-14.40 Praca z uczniem z trudnościami w nauce mgr Andrzej Antczak
14.50- 15.20. Praca z uczniem zdolnym mgr Małgorzata Gorzelak
WTOREK
13.55- 14.40 Zajęcia rekreacyjno- sportowe mgr Piotr Perek
14.50-16.30 Przygotowanie do zawodów sportowych mgr Tomasz Sujecki
ŚRODA
7.30- 8.15 Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego mgr Olga Pruszkowska
13.55-14.40 Zajęcia dodatkowe z chemii/biologii mgr Agnieszka Dolewa
13.55-14.40 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego mgr Elżbieta Topolska
13.55-14.40. Zajęcia wyrównawcze z historii mgr Wioletta Neugebauer
13.55-14.40 Zajęcia wyrównawcze z matematyki mgr Agnieszka Jarzębak
13.55-14.40 Zajęcia wyrównawcze z matematyki mgr Marzena Wartalska
13.55-14.40 Zajęcia dodatkowe z matematyki mgr Anna Kłucjasz
13.55-14.40 Zajęcia dodatkowe z biologii/informatyki mgr Piotr Szela
13.55-14.40 Przygotowanie do egzaminu w.g oddzielnego harmonogramu
14.50- 15.35 Praca z uczniem zdolnym mgr Monika Włodarczyk
14.50- 15.35 Powtórzenie do egzaminu mgr Wioletta Neugebauer
15.00-17.00 raz w miesiącu Koło Teatralne mgr Monika Pawełczyk
15.30-17.00 Zajęcia rekreacyjno-sportowe mgr Tomasz Sujecki
Raz w miesiącu 4 godz. Koło Strzeleckie mgr Elżbieta Topolska
CZWARTEK
13.55- 14.40 Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego mgr Olga Pruszkowska
13.55- 14.40 Zajęcia dodatkowe z religii mgr Karol Jabłoński
13.55- 14.40 Zajęcia rekreacyjno- sportowe mgr Piotr Perek
13.55- 14.40 Zajęcia wyrównawcze z chemii mgr Monika Włodarczyk
14.50-16.20 Zajęcia sportowe- piłka siatkowa mgr Jerzy Antoniak
PIĄTEK
7.30- 8.15. Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego mgr Anna Maliszak
13.55- 14.40 Spotkanie Samorządu Szkolnego mgr Monika Włodarczyk
13.55- 14.40 Zajęcia dodatkowe z biologii/chemii mgr Agnieszka Dolewa
13.55-14.40 wg potrzeb praca z uczniem słabym i zdolnym mgr Bogusława Zajączkowska
14.00-15.30 raz w miesiącu Wolontariat mgr Wioleta Wojdyńska- Kusiak
13.55-15.15 co drugi tydzień Zajęcia dodatkowe z informatyki mgr Joanna Słabiak-Szela
Godzina: 00:19









Szkoła realizowała projekt "Ścieżka zdrowia - zdrowa i sprawna młodzież". Zadanie współfinansowane ze środków programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademie Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Dobroczynne "RAZEM"


Projektu „Tydzień dla Ziemi pod hasłem woda i powietrze - cykl zajęć proekologicznych…” realizowany przez uczniów Gimnazjum w Dobroniu



Strona "Trzy Dęby" została stworzona w ramach projektu edukacyjnego pt. "Dobrońskie Dęby Pamięci"



W 2008 r. szkoła otrzymała nowoczesną pracownię komputerową w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Pracownie komputerowe dla szkół". Pracownia wyposażona została w komputery PC Windows Vista.



Copyright by Maksym Prusisz, Przemysław Tomaszewski, Joanna Słabiak-Szela, Piotr Szela - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna