Menu
Dzwonki
1. 08:15 - 09:00
2. 09:10 - 09:55
3. 10:05 - 10:50
4. 11:00 - 11:45
5. 11:55 - 12:40
PRZERWA OBIADOWA
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40
8. 14:50 - 15:35
9. 15:45 - 16:30


Sukcesy w roku szkolnym 2014/2015

  1. 20 września 2014 r. - XV Wrześniowy Bieg Przełajowy, będący jednocześnie Mistrzostwami Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych, dziewczęta z naszej szkoły w klasyfikacji drużynowej zajęły III miejsce; opiekunowie: Katarzyna Sudecka, Piotr Perek i Jerzy Antoniak

  2. 22 października 2014 r. - Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny „Było, nie minęło” – konkurs recytatorski- I miejsce zajęła Patrycji Celeban , II miejsce Julia Kruk; opiekunowie: Małgorzata Gorzelak i Monika Pawełczyk.

  3. 12 grudzień 2014 r. - Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców gimnazjów - - dziewczęta miejsce III , chłopcy miejsce III ; opiekun p. Jerzy Antoniak

  4. 26 listopada 2014 r. -XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny, I miejsce w województwie wywalczył Antoni Jończyk; opiekun: Marzena Wartalska

  5. 27 listopada 2014 r. - Powiatowy konkurs poezji śpiewanej „Osiecka w przyrodzie” I miejsce zajęła Michalina Rzepkowska, opiekun: Małgorzata Gorzelak

  6. Grudzień 2014 r.- Powiatowy Konkurs Powiatowy „Cztery pory roku – Zima”- I miejsce zajęła Michalina Janiszewska, zaś II miejsce Kinga Heleniak ; opiekun: Wioleta Wojdyńska-Kusiak

  7. Grudzień 2014- Wojewódzkie zawody strzeleckie “Ustrzel gwiazdkę” I miejsce drużynowo w kategorii pistoletu pneumatycznego, indywidualnie II miejsce zajęła Wiktoria Guenter, II miejsce drużynowo w kategorii karabin pneumatyczny, indywidualnie III miejsce zajął Tadeusz Staszek, opiekun: Elżbieta Topolska

  8. 8 grudnia 2014 r.- Wojewódzki konkurs kolęd i pastorałek „Kolędujemy razem” - wyróżnienie (na 400 zespołów) wyśpiewały: Michalina Rzepkowska, Patrycja Celeban, Anna Krzysztofik, Martyna Knop oraz nasza absolwentka Martyna Rzepkowska; opiekun: Joanna Słabiak – Szela.

  9. Styczeń 2015 r. - Wojewódzki konkurs ”Przez lądy, morza i oceany – Polska i województwo łódzkie” Bartłomiej Dąbrowski uzyskał tytuł finalisty, opiekun: Monika Włodarczyk.

  10. 25 lutego 2015r. - II edycji powiatowego konkursu zatytułowanego "Dyktando dla dyslektyków" z języka angielskiego, I miejsce wywalczyła Maja Bączyk, opiekun: Bogusława Zajączkowska.

  11. 26 lutego 2015 roku - VIII Przegląd Gimnazjalnych Teatrów Szkolnych - III miejsce grupa „Niezwyczajni”- zespół tworzyli: MariaWoźna, Aleksandra Danka, Julia Kruk, Julia Pazdej, Szymon Olech, Wiktoria Kubicka, Natalia Krauzowicz, Aleksandra Bednarczyk, Zuzanna Majda, Roksanna Bartczak, Zuzanna Woś, Anna Urbańska, Zofia Perek, Martyna Goclik, Patrycja Kardas, Natalia Danych, Michał Duczka, Justyna Szczepanik, Paulina Szczepanik, Rafał Grzegorzewicz, Klaudia Witczak i Kaja Sokołowska.

  12. 5 marca 2015 r.- eliminacje rejonowe XXXIII Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych – - Konfrontacje 2015 – II miejsce. Teatr „Niezwyczajni” w składzie: Szymon Magnuski, Julia Kruk, Julia Pazdej, Szymon Olech, Wiktoria Kubicka, Natalia Krauzowicz, Aleksandra Bednarczyk, Zuzanna Majda, Roksana Bartczak, Zuzanna Woś, Anna Urbańska, Zofia Perek, Martyna Goclik, Julia Tryczyńska, Patrycja Kardas, Wiktoria Ogłoza, Natalia Danych, Michał Duczka, Justyna Szczepanik, Paulina Szczepanik, Rafał Grzegorzewicz, Klaudia Witczak, Kaja Sokołowska, Karolina Cerbe, Patrycja Celeban, opiekun: Monika Pawełczyk

  13. 5 marca 2015 r. - I Turniej sportowo – taneczny cheerleders - I miejsce wywalczyły: Weronika Piątkowska, Natalia Więclewska, Anna Krzysztofik, Zuzanna Sójka, Natalia Krauzowicz, Martyna Kopias, Natalia Krulik. Opiekun: Katarzyna Sujecka.

  14. 11 marca 2015 r. - Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt - III miejsce wywalczył zespól w składzie: Anna Krzysztofik, Natalia Sworzyńska, Katarzyna Dychto, Emilia Rykała, Maja Bączyk, Magdalena Bojo, Martyna Kopias, Natalia Krauzowicz, Weronika Piątkowska, Kamila Markowska, Gaja Włodarczyk, Natalia Małek oraz Żaneta Ziętala. Opiekunami drużyny byli: Katarzyna Sujecka, Piotr Perek.

  15. 12 marca 2015 r. - Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców – I miejsce wywalczyła drużyna w składzie: Szymon Guminiak, Dawid Szymczyk, Hubert Piotrowski, Marcin Jurek, Aleksander Poniński, Piotr Jakubczak, Patryk Stasiak, Michał Krenc, Mateusz Trembacz, Krystian Nowakowski, Kuba Karbowski, Eryk Chacztarian.; opiekun: Jerzy Antoniakk

  16. 13 marca 2015 r.- finał gminnego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom” – I miejsce Zuzanna Sójka, II miejsce Justyna Wolna, III miejsce Bartek Wiącek - opiekun: Elżbieta Topolska.

  17. 17 marca 2015 r. - finał konkursu „Bezpieczni, świadomi, zdrowi…”- Anna Krzysztofik zajęła I miejsce w Powiecie Pabianice - opiekun: Elżbieta Topolska.

  18. 20 marca 2015 r. - Szkolna Liga Strzelecka Gimnazjum w Dobroniu drużynowo - III miejsce w kategorii gimnazjum indywidualnie - w konkurencji PPN 10 - II miejsce Wiktoria Kubicka - opiekun: Elżbieta Topolska.

  19. marzec 2015 r. – Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko 2015”, wyróżnienie Antoni Jończyk. Opiekun Agnieszka Jarzębak

  20. 15 kwietnia 2015 r. - IX edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Poezji Humorystycznej - I miejsce zajęła Patrycja Celeban, wyróżnienie otrzymały: Justyna Szczepanik i Małgorzata Madej- opiekun: Małgorzata Gorzelak

  21. 15.kwietnia 2015 r. - VIII Powiatowy Konkurs Ornitologiczny- drużyna w składzie: Ania Krzysztofik, Maja Bączyk i Monika Strzelec zdobyła III miejsce w kategorii gimnazjów- opiekun Piotr Szela

  22. 17 kwietnia 2015 r. - II Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy - drużyna w składzie: Weronika Guenther z 3c, Izabela Bączyk z 3c, Jakub Jóźwiak z 3c, Katarzyna Borek z 3a, Aleksandra Danka z 3a zajęła III miejsce - opiekun: Elżbieta Topolska.

  23. 25 maja 2015 r. – Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt - I miejsce wywalczył team Katarzyna Dychto i Kinga Królik, opiekun: Katarzyna Sujecka

  24. 9 czerwca 20015 r. - Konkurs Ortograficzny dla Dysortografików i Dyslektyków- II miejsce zajęła Maja Bączyk, opiekun: Małgorzata Gorzelak

Godzina: 00:13









Szkoła realizowała projekt "Ścieżka zdrowia - zdrowa i sprawna młodzież". Zadanie współfinansowane ze środków programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademie Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Dobroczynne "RAZEM"


Projektu „Tydzień dla Ziemi pod hasłem woda i powietrze - cykl zajęć proekologicznych…” realizowany przez uczniów Gimnazjum w Dobroniu



Strona "Trzy Dęby" została stworzona w ramach projektu edukacyjnego pt. "Dobrońskie Dęby Pamięci"



W 2008 r. szkoła otrzymała nowoczesną pracownię komputerową w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Pracownie komputerowe dla szkół". Pracownia wyposażona została w komputery PC Windows Vista.



Copyright by Maksym Prusisz, Przemysław Tomaszewski, Joanna Słabiak-Szela, Piotr Szela - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna