Menu
Dzwonki
1. 08:15 - 09:00
2. 09:10 - 09:55
3. 10:05 - 10:50
4. 11:00 - 11:45
5. 11:55 - 12:40
PRZERWA OBIADOWA
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40
8. 14:50 - 15:35
9. 15:45 - 16:30


Sukcesy w roku szkolnym 2013/2014


  1. 27 września 2013 r. – Kinga Otomańska – II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w VII turnieju wiedzy historycznej o wojnie obronnej 28DP armii „Łódź” we wrześniu 1939 r.

  2. 16 października 2013 r.- drużyna w składzie: Maria Woźna, Magdalena Walesiak, Katarzyna Borek, Aleksandra Danka, Piotr Kalwinek i Oskar Mąkowski- II miejsce. w Łodzi w grze miejskiej o Błogosławionym Janie Pawle II.

  3. 14 listopada 2013 r. - Patrycja Celeban- I miejsce w Powiatowym konkursie poezji śpiewanej- Tuwim w piosence opiekun Małgorzata Gorzelak

  4. 13 listopada 2013 r. - Marta Jagudzka – III miejsce w Powiatowym konkursie recytatorskim – Wiersze Tuwima - opiekun Małgorzata Gorzelak

  5. 27 listopada 2013 r. - Antoni Jończyk – IV miejsce w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Łowimy Talenty realizowany przez Łowców Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Łódzkiej i Ośrodka Rozwoju Edukacji - opiekun Marzena Wartalska

  6. 20 lutego 2014 – I miejsce - Karolina Kłys, Dominika Oset oraz Magdalena Rychlik II miejsce - Kinga Otomańska, Wiktoria Renkowska i Marta Jagudzka w I Powiatowym Konkursie Tłumaczeniowym – opiekunowie Bogusława Zajączkow- ska i Edyta Binder

  7. 27 lutego 2014 r. – I miejsce w kategorii gimnazjów w I Przeglądzie Polonezów o Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego - opiekun Katarzyna Sujecka

  8. 28 lutego 2014 r. – II turniej wiedzy o „Żołnierzach Wyklętych” organizowany przez Oddział PTTK im. K. Staszewskiego w Pabianicach I miejsce Kinga Otomańska, II miejsce- Krystian Nowakowski, III miejsce- Karolina Kłys. opiekunowie Wioletta Neugebauer, Monika Pawełczyk

  9. 4 marca 2014 r. – Szkolny teatr „ Niezwyczajni” w składzie Patrycja Celeban, Marta Jagudzka, Michalina Rzepkowska, Anna Krzysztofik, Szymon Magnuski, Klaudia Bednarz, Julia Kruk, Zofia Perek, Karolina Cerbe, Aleksandra Benarczyk, Anna Mądrakowska, Kinga Królik, Aleksandra Danka, Katarzyna Borek oraz Maria Woźna- – I miejsce w eliminacjach rejonowych XXXII Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych – Konfrontacje 2014 – opiekun Monika Pawełczyk

  10. 6 marca 2014 r. – Marta Jagudzka – III miejsce w III Powiatowym Konkursie Wiedzy o Ustroju Polski - Historia i Współczesność – opiekun Monika Pawełczyk

  11. Marzec 2014 r. – drużyna Publicznego Gimnazjum w Dobroniu- II miejsce w Powiatowych zawodach strzeleckich I miejsce – Michał Maliszak - opiekun Elżbieta Topolska

  12. 19 marca 2014 - Patrycja Celeban I miejsce w VIII Międzygimnazjalnym Konkursie Poezji Humorystycznej - opiekun Małgorzata Gorzelak

  13. 19 marca 2014 - Marta Jagudzka - wyróżnienie w VIII Międzygimnazjalnym Konkursie Poezji Humorystycznej - opiekun Małgorzata Gorzelak

  14. 19 marca 2014 - duet Katarzyna Borek i Aleksandra Danka - wyróżnienie w VIII Międzygimnazjalnym Konkursie Poezji Humorystycznej - opiekun Maciej Antczak

  15. 21 marca 2014 - I miejsce Patrycja Celeban II miejsce Michalina Rzepkowska w Powiatowym Konkursie Polskiej Piosenki w stylu rock-blues-metal - opiekun Elżbieta Topolska

  16. 31 marzec 2014 r. - Maurycy Wiądzkowicz – wyróżnienie w 12 Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2014” - opiekun Agnieszka Jarzębak

  17. 4 kwietnia 2014 r. - Monika Strzelec, Anna Krzysztofik, Maja Bączyk - II miejsce w VII Powiatowym Konkursie Ornitologicznym "Ptaki Pabianic i okolic". - opiekun Piotr Szela

  18. 13 maj 2014 r. - Karolina Bączyk – III miejsce w Powiatowych Potyczkach Matematycznych Łask-Dobroń 2014 - opiekun Agnieszka Jarzębak

  19. 28.09.2013 - Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych gimnazjów - I miejsce Kinga Królik – opiekunowie Jerzy Antoniak, Piotr Perek, Katarzyna Krysztofiak

  20. 02.10.2013 - Mistrzostwa Województwa w indywidualnych biegach przełajowych gimnazjów - I miejsce Kinga Królik – opiekun Katarzyna Sujecka

  21. 28.09.2013 - Mistrzostwa Powiatu w drużynowych biegach przełajowych gimnazjów - II miejsce Kinga Królik, Anna Mądrakowska, Karolina Grałka, Marzena Otomańska, Kinga Adamek, Karolina Kłys, Natalia Krauzowicz, Maja Bączyk, Julia Kruk, Marta Andrasiewicz – opiekunowie Jerzy Antoniak, Katarzyna Sujecka

Godzina: 00:09









Szkoła realizowała projekt "Ścieżka zdrowia - zdrowa i sprawna młodzież". Zadanie współfinansowane ze środków programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademie Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Dobroczynne "RAZEM"


Projektu „Tydzień dla Ziemi pod hasłem woda i powietrze - cykl zajęć proekologicznych…” realizowany przez uczniów Gimnazjum w Dobroniu



Strona "Trzy Dęby" została stworzona w ramach projektu edukacyjnego pt. "Dobrońskie Dęby Pamięci"



W 2008 r. szkoła otrzymała nowoczesną pracownię komputerową w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Pracownie komputerowe dla szkół". Pracownia wyposażona została w komputery PC Windows Vista.



Copyright by Maksym Prusisz, Przemysław Tomaszewski, Joanna Słabiak-Szela, Piotr Szela - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna