Menu
Dzwonki
1. 08:15 - 09:00
2. 09:10 - 09:55
3. 10:05 - 10:50
4. 11:00 - 11:45
5. 11:55 - 12:40
PRZERWA OBIADOWA
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40
8. 14:50 - 15:35
9. 15:45 - 16:30


Sukcesy w roku szkolnym 2011/2012


  1. Październik 2011 r. – Daria Cichecka, Marta Becht – Laureatki II Ogólnopolskiego konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem …" - opiekun Dariusz Jakóbek

  2. Grudzień 2011 r. - Maksym Prosisz – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „PRL państwem stanu wyjątkowego” - opiekun Dariusz Jakóbek

  3. Grudzień 2011 - Anita Grzegorzewicz, Natalia Karpińska, Katarzyna Uszyńska – - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Muzyczno - Historycznym „Piosenki stanu wojennego” - opiekun Dariusz Jakóbek

  4. Grudzień 2011 r. - Piotr Maląg – II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „XXX rocznica wprowadzenia stanu wojennego” (liceum)- opiekun Dariusz Jakóbek

  5. Styczeń 2012 r. – Miłosz Kania – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno - Historycznym „PRL we wspomnieniach rodziców i dziadków”

  6. Styczeń 2012 r. – Dariusz Grad – Laureat – VII miejsce w Dyktandzie Ekologicznym (konkurs powiatowy) – opiekun Małgorzata Gorzelak

  7. Luty 2012 r. - szkolny teatr „Niezwyczajni” w składzie: Natalia Karpińska, Anita Grzegorzewicz, Agnieszka Bojo, Sylwia Malinowska, Małgorzata Jurek, Małgorzata Morawiec, Katarzyna Uszyńska, Justyna Jarzębak, Katarzyna Dąbrowska, Laura Jerzak, Marta Grzanka III miejsce w VI Przeglądzie Gimnazjalnych Teatrów szkolnych „Zwierciadła codzienności” - opiekun Monika Pawełczyk

  8. Luty 2012 r.- Natalia Karpińska – Najlepszy aktor VI Przeglądu Gimnazjalnych Teatrów szkolnych „Zwierciadła codzienności” - opiekun Monika Pawełczyk

  9. Marzec 2012 r. – Edyta Dregier - III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Ustroju Polski dla szkół gimnazjalnych - opiekun Wioletta Neugebauer

  10. Marzec 2012 r. – Drużyna Publicznego Gimnazjum w Dobroniu - III miejsce w Szkolnej Lidze Strzeleckiej – opiekun Elżbieta Topolska

  11. Marzec 2012 r. – Laura Jerzak- wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Mam talent i umiejętności” – opiekun Wioletta Wojdyńska- Kusiak
  12. Marzec 2012r. – Laura Jerzak - I miejsce w konkursie plastycznym „Baśniowy świat Andersena” – opiekun Wioletta Wojdyńska- Kusiak

  13. Kwiecień 2012 r. - Barbara Krawczyk – IV miejsce w Powiatowym konkursie ortograficznym z języka niemieckiego – opiekun Anna Maliszak

  14. Kwiecień 2012 r. - Natalia Karpińska - I miejsce w VI Międzygimnazjalnym Konkursie Poezji Humorystycznej - opiekun Małgorzata Gorzelak

  15. Kwiecień 2012 r. – Laura Jerzak - III miejsce w VI Międzygimnazjalnym Konkursie Poezji Humorystycznej - opiekun Małgorzata Gorzelak

  16. Kwiecień 2012 r.– Mikołaj Raczyński - II miejsce w I turnieju strzeleckim o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Pabianicach (kategoria gimnazjum) - opiekun Elżbieta Topolska

  17. Kwiecień 2012 r. – Dominik Ciszewski - III miejsce w I turnieju strzeleckim o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Pabianicach (kategoria gimnazjum) - opiekun Elżbieta Topolska

  18. Kwiecień 2012 r. – Agnieszka Łochowska - III miejsce w I turnieju strzeleckim o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Pabianicach (kategoria liceum) - opiekun Elżbieta Topolska

  19. Maj 2012 r.- Małgorzata Hańska - II miejsce w Powiatowych Potyczkach Matematycznych - opiekun Lucyna Szubert

  20. Maj 2012 r. - Dominik Olech - III miejsce w Powiatowych Potyczkach Matematycznych - opiekun Marzena Wartalska

  21. 24.11.2011 - Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym(chłopcy) - I miejsce Jakub Wąsicki, Jarosław Zajda, Dominik Ciszewski - opiekun Piotr Perek

  22. 05.12.2011 - Mistrzostwa Rejonu w tenisie stołowym(chłopcy) - I miejsce Jakub Wąsicki, Jarosław Zajda, Dominik Ciszewski - opiekun Piotr Perek

  23. 14.12.2011 - Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym(chłopcy) - IX miejsce Jakub Wąsicki, Jarosław Zajda, Dominik Ciszewski - opiekun Piotr Perek

  24. 15.03.2012 - Mistrzostwa Powiatu szkół ponad gimnazjalnych(chłopcy) - II miejsce Arkadiusz Daroch(c), Mariusz Misiak, Łukasz Madej, Piotr Maląg, Paweł Jurek, Marcin Skrzydłowski, Radosław Wlaźlak - opiekun Jerzy Antoniak

  25. 26.03.2012 - Mistrzostwa Rejonu szkół ponad gimnazjalnych(chłopcy) - III miejsce Arkadiusz Daroch(c), Mariusz Misiak, Łukasz Madej, Piotr Maląg, Paweł Jurek, Marcin Skrzydłowski, Radosław Wlaźlak - opiekun Jerzy Antoniak, Piotr Perek

  26. 29.03.2012 - Mistrzostwa Powiatu szkół gimnazjalnych(chłopcy) - III miejsce Jan Wosik, Szymon Kopias, Damian Strzelec, Jakub Bohdanowicz, Dawid Aniszewski, Krystian Gajzler, Dominik Grabarz, Adrian Wlazło, Bartek Stefański - opiekun Piotr Perek

  27. 30.05.2012 - Mistrzostwa powiatu w Lidze Lekkoatletycznej (dziewczyny) - II miejsce Izabela Bednarska, Marta Jagucka, Weronika Socha, Daria Kochan, Julita Jatczak, Anna Duczka, Żaneta Kurpik, Magdalena Wojtas, Izabela Bartczak, Marta Janeczek, Małgorzata Morawiec, Karolina Jurek, Maria Wojtas, Klaudia Kuchler, Kinga Taborowska - opiekunowie Jerzy Antoniak, Piotr Perek, - Katarzyna Krysztofiak

  28. 30.05.2012 - Mistrzostwa powiatu w Lidze Lekkoatletycznej (chłopcy) - III miejsce Jan Wosik, Patryk Szalewski, Sebastian Kozłowski, Tomasz Dudziński, Bartosz Nebelski, Przemysław Tomaszewski, Jakub Mielczarek, Szymon Kopias, Adrian Wlazło, Jakub Budzyn, Jakub Choiński, Szymon Dudziński, Jakub Grabarz, Przemysław Grabarz, Dawid Renner - opiekunowie Jerzy Antoniak, Piotr Perek, Katarzyna Krysztofiak

  29. 30.05.2012 - Mistrzostwa powiatu w sztafecie 4x100 szkół gimnazjalnych(chłopcy) - III miejsce Patryk Szalewski, Sebastian Kozłowski, Tomasz Dudziński, Bartosz Nebelski - opiekun Jerzy Antoniak

Godzina: 00:14









Szkoła realizowała projekt "Ścieżka zdrowia - zdrowa i sprawna młodzież". Zadanie współfinansowane ze środków programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademie Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Dobroczynne "RAZEM"


Projektu „Tydzień dla Ziemi pod hasłem woda i powietrze - cykl zajęć proekologicznych…” realizowany przez uczniów Gimnazjum w Dobroniu



Strona "Trzy Dęby" została stworzona w ramach projektu edukacyjnego pt. "Dobrońskie Dęby Pamięci"



W 2008 r. szkoła otrzymała nowoczesną pracownię komputerową w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Pracownie komputerowe dla szkół". Pracownia wyposażona została w komputery PC Windows Vista.



Copyright by Maksym Prusisz, Przemysław Tomaszewski, Joanna Słabiak-Szela, Piotr Szela - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna