Menu
Dzwonki
1. 08:15 - 09:00
2. 09:10 - 09:55
3. 10:05 - 10:50
4. 11:00 - 11:45
5. 11:55 - 12:40
PRZERWA OBIADOWA
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40
8. 14:50 - 15:35
9. 15:45 - 16:30


Sukcesy w roku szkolnym 2007 /2008


  1. Wrzesień 2007 r. - Dominika Zdzienicka – III miejsce w II Turnieju Wiedzy o Bitwie Pabianickiej i Dziejach 15 Pułku Piechoty Wilków – opiekun Monika Pawełczyk

  2. Wrzesień 2007 r. – Monika Urbańska – III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Jan Długosz i jego czasy” - opiekun Dariusz Jakóbek

  3. Październik 2007 r. - Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Długosza – II miejsce w ramach II wskaźnika: ilość krwi oddanej w Turnieju w przeliczeniu na jednego pełnoletniego ucznia szkoły w etapie okręgowym IV Edycji Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych, Pomaturalnych, i Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie ph” Młoda Krew Ratuje Życie”

  4. Listopad 2007 r. – Monika Urbańska – II miejsce w etapie wojewódzkim „Polska w NATO” - opiekun Dariusz Jakóbek

  5. Maj 2008 r. - Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Długosza – II miejsce w ramach II wskaźnika: ilość krwi oddanej w Turnieju w przeliczeniu na jednego pełnoletniego ucznia szkoły w etapie okręgowym V Edycji Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych, Pomaturalnych, i Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie ph” Młoda Krew Ratuje Życie”

  6. Styczeń 2008 r. – Monika Urbańska - finalistka etapu wojewódzkiego „Losy Polaków na Wschodzie po 17. września 1939r.”- opiekun Dariusz Jakóbek

  7. Marzec 2008 r. – Michał Wąsicki - wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2008”- opiekun Agnieszka Jarzębak

  8. Marzec 2008 r. – Wojciech Jaworski – I miejsce w II Międzygimnazjalnym Konkursie Poezji Humorystycznej - opiekun Maciej Antczak

  9. Marzec 2008 r. – Natalia Gajzler – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Barwy krajobrazu”- opiekun Wioletta Wojdyńska- Kusiak

  10. Kwiecień 2008 r. - Marta Stasiak, Milena Myszkiewicz, Monika Krasińska – III miejsce w I Powiatowym Konkursie Ornitologicznym – opiekun Piotr Szela

  11. Maj 2008 r. – Natalia Gajzler – III miejsce w Powiatowych Potyczkach Matematycznych - opiekun Marzena Wartalska

  12. Czerwiec 2008 r. - Natalia Gajzler – II miejsce w Konkursie Regionalnym „Moja Mała Ojczyzna w województwie łódzkim” – praca plastyczna - opiekun Dariusz Jakóbek

  13. Czerwiec 2008 r. – Paulina Dyba – II miejsce w Konkursie Regionalnym „Moja Mała Ojczyzna w województwie łódzkim” – prezentacja multimedialna - opiekun Dariusz Jakóbek

Godzina: 00:12









Szkoła realizowała projekt "Ścieżka zdrowia - zdrowa i sprawna młodzież". Zadanie współfinansowane ze środków programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademie Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Dobroczynne "RAZEM"


Projektu „Tydzień dla Ziemi pod hasłem woda i powietrze - cykl zajęć proekologicznych…” realizowany przez uczniów Gimnazjum w Dobroniu



Strona "Trzy Dęby" została stworzona w ramach projektu edukacyjnego pt. "Dobrońskie Dęby Pamięci"



W 2008 r. szkoła otrzymała nowoczesną pracownię komputerową w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Pracownie komputerowe dla szkół". Pracownia wyposażona została w komputery PC Windows Vista.



Copyright by Maksym Prusisz, Przemysław Tomaszewski, Joanna Słabiak-Szela, Piotr Szela - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna