7. 13:55 - 14:40
8. 14:50 - 15:35
9. 15:45 - 16:30

Szkolna Liga Strzelecka najlepsza w województwie!

Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Dobroniu odnieśli kolejny sukces. 5 grudnia 2015 r. w pabianickim Klubie Strzeleckim „WALTER” odbyły się Wojewódzkie Zawody Strzeleckie „USTRZEL GWIAZDKĘ” pod patronatem Prezydenta Miasta Pabianic.

Na poziomie szkół gimnazjalnych
I miejsce zajęła drużyna I w składzie: Wiktoria Kubicka 3c, Julia Kruk 3c, Tadeusz Staszek 3c, Marcin Jary 3c.

III miejsce zajęła drużyna II w składzie: Sandra Sawicka 2c, Patryk Stasiak 3b, Weronika Latkowska 1d, Michał Minias 1d.

II miejsce Szkolnej Ligii Strzeleckiej

Już niemal tradycją stało się, że nasza szkoła odnosi sukcesy w Szkolnej Lidze Strzeleckiej. Nasi strzelcy zajęli II miejsce w Powiatowych zawodach strzeleckich organizowanych przez Pabianicki Klub Strzelecki „Walter”.. Rozdanie medali, dyplomów i pucharów odbyło się 28 lutego 2014 na strzelnicy sportowej. Nagrody wręczał Prezydent Miasta Pabianic p. Zbigniew Dychto. Wśród wyróżnionych byli zarówno nasi uczniowie jak i absolwenci Gimnazjum w Dobroniu.
Indywidualnie najlepsze wyniki osiągnęli: pistolet pneumatyczny – Michał Maliszak II miejsce, Jakub Jóźwiak VII miejsce, karabin pneumatyczny - Mikołaj Raczyński V miejsce i Dominik Ciszewski VI miejsce, Piotr Bazan XI miejsce Indywidualnie w grupie opiekunów pani Elżbieta Topolska zajęła miejsce II. Gratulujemy!!!

Elżbieta Topolska

II Turniej Strzelecki o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Pabianicach

Na poziomie szkół gimnazjalnych uczniowie naszego gimnazjum zajęli II miejsce.
Indywidualnie w konkurencji KPN10 na podium znaleźli się nasi strzelcy - Mikołaj Raczyński zajął I miejsce a Dominik Ciszewski miejsce II. W konkurencji PPN10 Wiktor Jakubiec zajął V miejsce a Michał Łubek –VIII miejsce.
Wśród szkół ponadgimnazjalnych Liceum Ogólnokształcące w Dobroniu zajęło IV miejsce. Indywidualnie w konkurencji KPN10 - Łukasz Madej zajął VII miejsce a Kajetan Kluch miejsce VIII. W konkurencji PPN10 Klaudia Matczak zajęła V miejsce a Paweł Jurek –VIII miejsce.
To prestiż – mieć możliwość doskonalenia swoich umiejętności strzelectwa sportowego pod opieką najlepszych. Już w przyszłym roku wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły mogą uczestniczyć w zajęciach naszej Szkolnej Ligii Strzeleckiej. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów. Zapisy u opiekuna – pani Elżbiety Topolskiej.

Wszystkim strzelcom GRATULUJEMY!!!

Sukcesy Szkolnej Ligi Strzeleckiej

Uczniowie Zespołu Szkół w Dobroniu odnieśli sukces. 3 marca br. w pabianickim Klubie Strzeleckim „WALTER” odbyło się uroczyste zakończenie Szkolnej Ligi Strzeleckiej w sezonie 2012. Na poziomie szkół gimnazjalny drużyna Gimnazjum w Dobroniu zajęła IV miejsce. Indywidualnie najlepsze wyniki osiągnęli: Mikołaj Raczyński II miejsce i Piotr Bazan IV miejsce. Indywidualnie w grupie opiekunów pani Elżbieta Topolska zajęła miejsce I.

Godzina: 00:11

Szkoła realizowała projekt "Ścieżka zdrowia - zdrowa i sprawna młodzież". Zadanie współfinansowane ze środków programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademie Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Dobroczynne "RAZEM"

Projektu „Tydzień dla Ziemi pod hasłem woda i powietrze - cykl zajęć proekologicznych…” realizowany przez uczniów Gimnazjum w Dobroniu

Strona "Trzy Dęby" została stworzona w ramach projektu edukacyjnego pt. "Dobrońskie Dęby Pamięci"

W 2008 r. szkoła otrzymała nowoczesną pracownię komputerową w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Pracownie komputerowe dla szkół". Pracownia wyposażona została w komputery PC Windows Vista.

Copyright by Maksym Prusisz, Przemysław Tomaszewski, Joanna Słabiak-Szela, Piotr Szela - Wszystkie prawa zastrzeżone.